Kurumsal İşler

Bluechip firmasının organizasyonunu üstlendiği 20-22 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen GastroAntep Fest kapsamında, Antep mutfağının ana elementlerinden olan antep fıstığı ve haspir baharatını dev kaşıkların üzerinde yeniden yorumladık. Festival kapsamında aynı zamanda kağıttan çelenk atölyesi de düzenledik.

etkinlik dekorasyonu

kurumsal workshop

Sabancı Müzesi'nde, 11-25 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Nike Zen House etkinliği kapsamında, Swoosh'u çiçeklendirip, aktivitelerde ilgi çeken bir nokta oluşturduk. Aynı zamanda kağıttan lotus çiçeği yapım atölyesi düzenledik. 

etkinlik dekor

kurumsal workshop

Atasay Kuyumculuk' un yeni koleksiyonu ŞeymaxAtasay lansman etkinliğinde duvar dekorları, basın duvarı, çiçek aranjmanları ve farklı mücevher sergileme tasarımlarıyla yer aldık.

duvar dekoru basın lansman şeyma subaşı

photo backdrop duvar dekoru vitrin dekoru

mücevher sergileme kağıt dekor jewelery display

kağıt dekor kağıt çiçek

CPM İstanbul'un üstlendiği, OpiaPR'da gerçekleşen Swatch'un yeni koleksiyon lansmanında, kağıt broş workshopu, kurumsal hediyelik ve origami aydınlatma elemanı tasarım & üretimini üstlendik.

kağıt çiçek workshop

kurumsal hediyelik

origami aydınlatma

Prfit'in organizasyonunu üstlendiği Pandora'nın yeni koleksiyon lansmanında kağıt duvar dekoru ve kurumsal hediyelik tasarım & üretimini yaptık.

etkinlik dekor kurumsal hediyelik

Bolonya'da düzenlenen CERSAIE 2017 Seramik Fuarı'nda kullanılmak üzere Çanakkale Seramik için karton ve mukavvalardan yerleştirmeler tasarladık.

kağıt dekor yerleştirme

Çırağan Sarayı'nda düzenlenen Moet etkinliğinde, kağıt çiçeklerden tasarlanmış bir fotoğraf köşesi düzenledik.

kağıt dekor fotoğraf köşesi moet

Must Nişantaşı'nda, Belvedere sponsorluğunda gerçekleşen "light the night" etkinliği için kağıt çiçeklerden tasarlanmış bir fotoğraf köşesi düzenledik.

kağıt dekor etkinlik fotoğraf köşesi

Happy Blooms Çiçek & Kafe için kağıt çiçeklerden oluşan vitrin dekoru tasarladık.

vitrin dekoru kağıt çiçek

 

Çanakkale Seramik için, 2018 senesi için, seramik ve kağıtlarla yeni yıl köşesi tasarladık.

kağıt vitrin dekoru kale

Çanakkale Seramik eski katalog sayfalarından 2017 yılı, kış köşesi tasarladık.

vitrin dekor kale